banner_first_minute_zima_220x75

    banner_skipass_gratis_220x75

    banner_7za5_220

    baner_4za3_nt

Wellness & Spa

„ Pravá krása vychádza z vnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho

 

Nájdite túto harmóniu vďaka času strávenému vo wellness centre nášho hotela. Naše zmysly hýčkajúce masáže, voňavé sauny a inovatívne terapie sú cestou k Vašej vnútornej rovnováhe.

U nás nemusíte hľadať dôvod, aby ste si mohli dopriať výnimočné potešenie. Našu mimoriadnu starostlivosť a pozornosť si totiž zaslúžite! Ponorte svoje zmysly do oázy ticha a nechajte sa rozmaznávať našimi odborníkmi. Porozprávajte sa s nimi a nechajte ich, aby Vám pomohli nájsť pre Vás to najvhodnejšie.

Naším cieľom je, aby naša ponuka bola odrazom Vašich požiadaviek a prianí. Nechajte sa nami zlákať, zatvorte oči a užite si kráľovský pocit bezvážia.


Brožúra Wellness & spa: Na stiahnutie »

Otvorené denne 15:00 - 21:00 hod.

Info a rezervácie: +421 44 523 19 00 - 01   Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Zároveň ponúkame možnosť prenájmu priestorov wellness pre uzavretú spoločnosť (odporúčame pri firemných pobytoch, konferenciách a.i. ). Vypracovanie ponuky za prenájom priestorov WELLNESS & SPA zašleme na vyžiadanie.

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks 
Zašlite nám svoj e-mail, radi Vám zašleme najnovšie informácie a špeciálne ponuky.
Newsletter
Newsletter